Dakterrassen weer veilig beloopbaar en waterdicht

donderdag 29 oktober 2020
timer 2 min
In de rustige wijk Benoordenhout, grenzend aan Wassenaar, is het appartementencomplex Nieuw Clingendael gesitueerd. Bij de dakterrassen van het complex, dat zijn naam te danken heeft aan het prachtige groene Clingendael, ontstond lekkage. Daarnaast waren de balkons sterk verouderd en vervuild door externe invloeden.

Om ervoor te zorgen dat de vloeren weer veilig beloopbaar werden voor de senioren en mindervalide bewoners, is er gekozen om het Triflex ophoog- en isolatiesysteem toe te passen. Dit systeem is waterdicht, licht- en volledig naadloos. Isolatie is een zeer belangrijk thema, het vermindert energieverbruik, dempt omgevingsgeluid en verbetert het wooncomfort aanzienlijk. Doormiddel van isolatiepanelen in verschillende diktes zijn hoogteverschillen eenvoudig te verhelpen. Bovendien beschermt het systeem de onderliggende constructie. Aan applicateur De Groep RGVO de taak om de terrassen en de balkons te renoveren. Daarnaast had men ook de maken met alle richtlijnen vanuit het RIVM. Gezien de oudere bewoning was dit een extra belangrijk aandachtspunt, waar rekening mee diende te houden.  


De balkons en de terrassen zijn weer veilig beloopbaar, waterdicht en voorzien van een fraaie uitstraling. De vloer past weer bij de status van het gebouw en haar luxeappartementen. 

Meer weten? 

Neem dan vrijblijvend contact met ons op via +31 (0)38 460 20 50 of mail naar info@triflex.nl. We helpen u graag verder.

Reactie toevoegen

  • Toegelaten HTML-tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Regels en alinea's worden automatisch gesplitst.
  • Web- en e-mailadressen worden automatisch naar links omgezet.
  • Lazy-loading is enabled for both <img> and <iframe> tags. If you want certain elements skip lazy-loading, add no-b-lazy class name.

Meer artikelen met dit thema

descriptionArtikel

EKOO: subsidies voor innovaties gebouwde omgeving

24 mrt om 07:30 uur

Op dinsdag 1 april opent RVO opnieuw de EKOO-subsidieregeling die mikt op duurzame innovaties. Het gaat bij…

Lees verder »
descriptionArtikel

‘Een gebouw moet iets teruggeven aan buurt en bewoners’

20 mrt om 07:30 uur

Als architect bestudeert Ianthe Mantingh eerst de samenleving zelf om uiteindelijk sterke buurten te gaan…

Lees verder »
descriptionArtikel

Winy Maas haalt inspiratie uit ‘asiel voor dozen’

19 mrt om 07:30 uur

Met het nieuwe tentoonstellings- en bezoekerscentrum Portlantis steekt het Havenbedrijf Rotterdam letterlijk…

Lees verder »
descriptionArtikel

Leidraad Toegankelijk Bouwen

13 mrt om 07:30 uur

Met de Leidraad Toegankelijk Bouwen vind je praktische stappen om toegankelijke…

Lees verder »
descriptionArtikel

Gebruik de power van AI voor landschapsarchitectuur

7 mrt om 07:30 uur

Artificiële intelligentie is in korte tijd een onmisbaar hulpmiddel geworden in de wereld van architectuur,…

Lees verder »
descriptionArtikel

Behoud van erfgoed en het bijbehorende ambacht

27 feb om 11:00 uur

In Twente is met vereende krachten een gebouw gerenoveerd met behulp van oude bouwtechnieken en materialen.…

Lees verder »
descriptionArtikel

Duurzaam bouwen: kansen om gebouw eigen uitstraling te geven

25 feb om 07:30 uur

We vervolgen de rubriek Future Architects op deze website met Marije Sanders van Archifit. Haar pleidooi: maak…

Lees verder »
descriptionArtikel

Krachtige stationsconcepten voor betere reizigerservaringen

18 feb om 09:30 uur

Hoe ziet het treinstation van de toekomst eruit in een wereld vol diverse reismogelijkheden en ook vol…

Lees verder »